Termowentylatory łazienkowe elektryczne

ELEKTRYCZNE GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE Z NADMUCHEM, TERMOWENTYLATORY ŁAZIENKOWE FOLIO - elektryczny grzejnik łazienkowy

FOLIO: elektryczny grzejnik łazienkowy do montażu ściennego w błyszczącej obudowie z tworzywa sztucznego z metalową kratką.Grubości zaledwie 11 cm termowentylator FOLIO jest bardzo płaski i wygląda jak ekran.Dwa pokrętła do sterowa...

ELEKTRYCZNE GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE Z NADMUCHEM, TERMOWENTYLATORY ŁAZIENKOWE

FOLIO - elektryczny grzejnik łazienkowy

FOLIO: elektryczny grzejnik łazienkowy do montażu ściennego w błyszczącej obudowie z tworzywa sztucznego z metalową kratką.
Grubości zaledwie 11 cm termowentylator FOLIO jest bardzo płaski i wygląda jak ekran.
Dwa pokrętła do sterowania, poza zasięgiem wzroku, dla różnych ustawień:
○ 60 minutowy zegar kontrolujący 1800 W do szybkiego ogrzewania + termostat kontrolujący 1000 W, aby utrzymać poziom komfortu

Łazienkowy grzejniki elektryczny folioFunkcja wieszaka na ręczniki jest w pełni zintegrowana z obudową urządzenia, a błyszczący przód obudowy sprawia, że ścienny termowentylator Folio jest jeszcze bardziej stylowy.

CICHA PRACA ORAZ SZYBKIE OGRZEWANIE

Z uwagi na całkowicie od nowa zaprojektowany obieg przepływu powietrza grzejnika elektrycznego FOLIO, ma on bardzo cichą pracę i zapewnia równomierny przepływ powietrza dla idealnego rozkładu temperatury w łazience.
Filtr pyłowy dla czystszej cyrkulacji powietrza chroni urządzenie, zapobiega przegrzaniu i gwarantuje dłuższą żywotność i niezawodność.
Łazienkowy grzejnik elektryczny FOLIO posiada podwójną izolację elektryczną i zabezpieczenie IP 24 chroniące urządzenie przed przypadkowym zachlapaniem, dzięki czemu może być zainstalowany w łazience oraz w miejscach wilgotnych, bez żadnego ryzyka.
Wewnętrzny wirnik gwarantuje szybkie osiągnięcie temperatury komfortowej w ciągu zaledwie kilku minut, dzięki czemu będziesz cieszyć się ciepłą i przytulną łazienką z samego rana.
Funkcja przeciwzamrożeniowa.
Bardzo niski poziom hałasu.
Podwójna izolacja elektryczna przed porażeniem prądem.

TOUCH - grzejnik łazienkowy elektryczny z dotykowym programatorem.

Łazienkowy grzejnik elektryczny do montażu ściennego.
TOUCH: cyfrowy łazienkowy grzejniki elektryczny z wbudowanym termostatem z dotykowym ekranem.
O grubości zaledwie 11 cm. TOUCH jest bardzo płaski i wygląda jak ekran.
Sterowanie za pomocą dotykowego ekranu, podobnego do smartfonów.
Reling do ręczników jest całkowicie zintegrowany z całą obudową urządzenia.

BEZPIECZNA I CICHA

Łazienkowy grzejniki elektryczny touchZe względu na całkowicie od nowa zaprojektowany obieg przepływu powietrza grzejnik łazienkowy elektryczny TOUCH ma bardzo cichą pracę i zapewnia równomierny przepływ powietrza dla idealnego rozkładu temperatury w łazience wraz z przytulnie ciepłymi ręcznikami.
Filtr pyłowy dla czystszej cyrkulacji powietrza chroni urządzenie, zapobiega przegrzaniu i gwarantuje dłuższą żywotność i niezawodność.
Łazienkowy grzejnik elektryczny TOUCH posiada podwójną izolację elektryczną i zabezpieczenie IP 24 chroniące urządzenie przed przypadkowym zachlapaniem, dzięki czemu może być zainstalowany w łazience oraz w miejscach wilgotnych, bez żadnego ryzyka.
Czujnik ruchu zintegrowany w przedniej obudowie wykrywa, czy ktoś jest w łazience, i gwarantuje odpowiednią temperaturę komfortową kontrolowaną poprzez inteligentny i precyzyjny regulowany termostat elektroniczny.
Po 10 minutach, jeśli nikt nie został wykryty, automatycznie przełącza się w tryb ECO (obniża o 3,5°C względem temperatury komfortowej) dostosowującym zużycie energii do niższego poziomu, dzięki czemu zaoszczędzisz energii do 25% w porównaniu do tradycyjnego termowentylatora.
Gdy zostanie ktoś wykryte w łazience, grzejnikowi zajmie tylko kilka minut, aby przywrócić temperaturę z ECO, do poziomu temperatury komfortowej.
Łazienkowy grzejnik elektryczny TOUCH można również zaprogramować, aby uzyskać temperaturę komfortową dokładnie w godzinach w których jej potrzebujemy: np. zastaniesz ciepłą i przytulną łazienkę, podczas porannego prysznica lub kąpieli.
Funkcja przeciwzamrożeniowa.
Bardzo niski poziom hałasu.
Podwójna izolacja elektryczna przed porażeniem prądem.

Termowentylator LITHO – elektryczny Łazienkowy grzejniki elektryczny lithogrzejnik łazienkowy o mocy 1800W

Posiada IP24 w przypadku montażu na ścianie, dzięki czemu możemy go używać jako elektryczny grzejnik łazienkowy.
Szczupła i płaska konstrukcja w plastikowej błyszczącej obudowie.
Bardzo płaski design z wysokiej klasy wykończeniem.
WYSOKA WYDAJNOŚĆ przepływu powietrza, zwiększone o 20% dostarczanie ciepłego powietrza oraz do 10% mniejsze zużycie energii.
W pełni zintegrowany duży grill dostarczający więcej powietrza.
LITHO posiada specjalną wydajną i cichą technologię konwekcyjną w grzejniku elektrycznym o mocy 1800 W.

2 pokrętła sterujące, zintegrowane na grzejniku LITHO:
- Regulowany TERMOSTAT
- Pokrętło z 3 pozycjami pracy:
- zimne powietrze
- ciepłe powietrze 1000W
- gorące powietrze 1800W

FILTR POWIETRZA, zdejmowalny który można prać, co gwarantuje dłuższą niezawodność produktu przez lata.
Lampka LED alarmowa wskazująca że zebrał się kurz na filtrze powietrza i trzeba go oczyścić.
Niezwykle cichy.
Podwójna izolacja elektryczna przed porażeniem prądem.Termowentylatory łazienkowe seria MIRROR

MIRROR - elektryczne grzejniki łazienkowe z nadmuchem o mocy 1800W

Grzejnik elektryczny do radzenia sobie z wilgocią z wytrzymałą metalową przednią obudową i kratką.
Biały łatwy do czyszczenia błyszcząca powierzchnia.
Ukryte pokrętła sterowania po prawej stronie urządzenia, aby utrzymać czystą powierzchnię.
Zintegrowany regulowany termostat pokojowy.
Funkcja przeciwzamrożeniowa.
Bardzo niski poziom hałasu.


Elektryczny grzejnik łazienkowy MIRROR TH: z wbudowanym termostatem otoczenia moc stała - 1800W, do całkowitej kontroli temperatury otoczenia


Elektryczny grzejnik łazienkowy MIRROR TH 60: 60 minutowy zegar kontrolujący 1800 W do szybkiego ogrzewania + termostat kontrolujący 1000 W, aby utrzymać poziom komfortu


Elektryczny grzejnik łazienkowy MIRROR TH 60 2B: 60 minutowy zegar kontrolujący 1800 W do szybkiego ogrzewania + termostat kontrolujący 1000 W, aby utrzymać poziom komfortu, dodatkowo wyposażony w 2 uchwyty na ręcznik do efektywnego suszenia ręczników


Filtr pyłowy w produkcie może być usunięty i przemyty bez demontażu grzejnika z ściany.
Lampka kontrolna ON / OFF.
Zabezpieczenie IP24.
Podwójna izolacja elektryczna przed porażeniem prądem.

CES - elektryczne grzejniki łazienkowe o mocy 2000W

Termowentylatory łazienkowe seria CESWysokiej jakości kompaktowy elektryczny grzejnik łazienkowy – termowentylator do montażu ściennego w metalowej obudowie z metalowym grillem. Idealny do instalacji w pomieszczeniach wilgotnych takich jak kuchnie i łazienki.
Zintegrowany regulowany termostat pokojowy.
Funkcja przeciwzamrożeniowa.
Bardzo niski poziom hałasu.


Elektryczny grzejnik łazienkowy CES 5000 z wbudowanym termostatem otoczenia moc stała - 2000W, do całkowitej kontroli temperatury otoczenia.


Elektryczny grzejnik łazienkowy CES 5060: 60 minutowy zegar kontrolujący 2000 W do szybkiego ogrzewania + termostat kontrolujący 1200 W, aby utrzymać poziom komfortu.


Elektryczny grzejnik łazienkowy CES 5062: 60 minutowy zegar kontrolujący 2000 W do szybkiego ogrzewania + termostat kontrolujący 1200 W, aby utrzymać poziom komfortu, dodatkowo wyposażony w 2 uchwyty na ręcznik do efektywnego suszenia ręczników.


Filtr pyłowy w produkcie może być usunięty i przemyty bez demontażu grzejnika z ściany.
Lampka kontrolna ON / OFF.
Zabezpieczenie IP24.
Podwójna izolacja elektryczna przed porażeniem prądem.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ RÓWNIEŻ ZAPREZENTOWANE NA ZDJĘCIACH PONIŻEJ ELEKTRYCZNE GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE ENERGOOSZCZĘDNE (HELISEA70 ALUMINIUM, ACANTO 110 BIAŁE, HELISEA 110 ALUMINIUM, QH3015, SOLARIUM 1800 I WIELE WIĘCEJ)

Łazienkowy grzejniki elektryczny na podczerwień - Helisea 70 aluminiumŁazienkowy grzejniki elektryczny na podczerwień - Acanto 110 białeŁazienkowy grzejniki elektryczny na podczerwień - Helisea 110 białyŁazienkowy grzejniki elektryczny na podczerwień - Qh3015 oraz Solarium 1800

Czytaj więcej

Termowentylatory łazienkowe elektryczne Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów