Folia grzewcza sufitowa na podczerwień Folia grzejna jest przeznaczona do konstrukcji z płyt G/K jako elektryczne ogrzewanie sufitowe na podczerwień. Folia grzewcza ogrzewa płyty gipsowo-kartonowe umieszczone na suficie, które potem emitują ciepło do pomieszczenia.W przeciwieństwie do paneli na podczerwień, działają z dużo niższą temperaturą i są rozłożone bardziej równomiernie na całej powierzchni sufitu. Dzięki temu promieniowanie jest mniej intensywne, a...
Czytaj więcej

Folia grzewcza sufitowa

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Kategoria: Folia grzewcza sufitowa

Folia grzewcza sufitowa na podczerwień

Folia grzejna jest przeznaczona do konstrukcji z płyt G/K jako elektryczne ogrzewanie sufitowe na podczerwień.

Folia grzewcza ogrzewa płyty gipsowo-kartonowe umieszczone na suficie, które potem emitują ciepło do pomieszczenia.W przeciwieństwie do paneli na podczerwień, działają z dużo niższą temperaturą i są rozłożone bardziej równomiernie na całej powierzchni sufitu. Dzięki temu promieniowanie jest mniej intensywne, a pomieszczenie jest pokryte lepiej i w związku z tym jest dużo bardziej komfortowy. Należy pamiętać że folia musi mieć zawsze izolacje termiczną np. wełnę mineralną łożoną pomiędzy istniejącym sufitem a folią grzewczą aby ukierunkować ciepło do pomieszczenia.


Folia grzewcza ECOFILM C występuje w mocach 200 W/m², 140 W/m², 100 W/m² oraz szerokości 50 cm. Folia na podczerwień o mocy 100 W/m² została specjalnie zaprojektowana jako elektryczne ogrzewanie podłogowe do domów energooszczędnych i pasywnych. Folia grzejna na podczerwień o mocy 140 W/m² jest przeznaczona do elektrycznego ogrzewanie domów dobrze i bardzo dobrze ocieplonych. (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK TYNK CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE).