Lista produktów marki Victory Lighting

Victory Lighting

Zajmuje się projektowanie oraz produkcją między innymi: promienników na podczerwień, lamp na podczerwień, zamienników do lamp.

Lampy żarowe były produktami podstawowymi biznesu Victory Lighting w 1991 roku, kiedy firma przejęła produkcje lamp OSRAM-GEC w Londynie. Dodatkowe produkty dołączył do gamy po przejęciu specjalnej działalności produkcyjnej lamp Thorn Lighting niedługo później.

Po tych osiągnięciach firmie Victory udał się do opracowania wiele specjalnych typów lamp dla klientów takich jak NASA czy  Ministerstwo Obrony. Chociaż wiele rodzajów lamp żarowych została zastąpiona przez technologię oszczędzającą energie, Victory wciąż odgrywa ważną rolę w dostarczaniu produktów specjalistycznych oraz dekoracyjnych.

Specjalnością firmy stały się lampy na podczerwień oraz produkty specjalistyczne rozwijającego się z tego rynku i z tego powodu dzisiaj firma poszerza projekty oraz produkcje promienniki podczerwieni, co pozwala na dostarczanie kompleksowych rozwiązań ogrzewania podczerwienią do klienta. Promieniowanie ultrafioletowe, LED i produkty dla zwierząt są jednymi z wielu innych produktów w Portfolio spółki.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Lista produktów marki Victory Lighting